מבע בעולם העבודה המשתנה מלווים תאגידים וחברות ביצירת מסגרות אוטונומיות מצמיחות

מבע בארגונים וחברות

יותר מכל דבר אחר, אנשים רוצים להרגיש משמעותיים לארגון. להרגיש שייכים!

עמותת מבע פועלת בקרב ארגונים ומלווה מנהלים.ות המבקשים.ות ליצור בקרב העובדים והעובדות שייכות ומחוברות לארגון. הטמעת המודל בארגונים מייצרת מרחב לשותפות בהובלה וקבלת החלטות, מרחב לאמון ולשיתופי פעולה. מרחב שיח המאפשר קידום משימות ומרחב שבו ניתן לתת מקום לכל אחד ואחת להוביל בתחומים שהם.ן חזקים.ות בו. 

הצטרפו לקבוצת המנהלים.ות ששואפת לייצר מציאות של תרבות ארגונית מחברת ומצמיחה.

ניתן להזמין הרצאה/סדנה למנהלי ועובדי הארגון. 

מודל מבע למשפחות

מבע משפחתי - הורות וניהול עצמי

אחד האתגרים החשובים שלנו, כהורים, טמון בפער בין הרצון שלנו לתת מרחב בטוח לילדים שלנו, לשמור עליהם ולהגן עליהם, לבין ההבנה שלנו כי אנחנו חייבים לחנך אותם לעצמאות ולהכין אותם להתמודדות עם העולם שבחוץ. כיצד, אם כן, ניתן כבר בגיל צעיר לוותר על המקום המגונן ולאפשר לילדים שלנו התנסויות המעודדות התמודדות ומפתחות עצמאות?

ניהול עצמי במשפחה יכול להביא ליצירת מסגרות אוטונומיות לילדים שלנו בהן הגבולות משמשות בסיס לפעולותיו של הילד. אנו כהורים מגדירים את גבולות המסגרת לילדים ומתחילים ללוות אותם בתהליך היצירה שלהם. ההורה אינו אומר לילד מה לעשות ומה להיות, אבל נמצא שם ותומך בו בבחירותיו עד אשר יוכל לצאת לחיים עצמאיים. הגבולות שההורה מציב משמשים גם גבול עבורו, לא רק עבור הילד. המרחב בתוך הגבולות שהוגדרו הופך להיות ממלכתו הפרטית של הילד, ולתוכה ההורה לא נכנס ללא הזמנה.

מצורפות דוגמאות למסגרות אוטונומיות שיצרו הורים עבור ילדיהם על מנת לתת להם מרחבי ניהול עצמי במשפחה.

דוגמאות:

למידע נוסף, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

שותפים

דילוג לתוכן